Nauja B kat. grupė LIETUVIŲ KALBA renkama BIRŽELIO 20 d. 19:30 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

Nauja B kat. grupė RUSŲ KALBA renkama BIRŽELIO 25 d. 18:00 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

ltenru

AM kategorija

KĄ GALIU VAIRUOTI TURINT AM KATEGORIJOS VAIRAVIMO TEISES?

AM kategorija yra žemiausia, kuri priskiriama motociklo vairavimo kategorijai (po jos seka A1, A2, A). Su šia kategorija galite vairuoti mopedus (motorolerius) bei lengvuosius keturračius, kurių variklio cilindro darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3, o maksimalus konstrukcinis greitis ne didesnis kaip 45 km/h.

Asmenys, turintys A1, A2, A, B, C, CE, D kategorijas, automatiškai gali vairuoti AM kategorijai priskiriamas transporto priemones.

AR REIKIA LAIKYTI AM KATEGORIJOS ĮSKAITĄ VAIRAVIMO MOKYKLOJE?

Eurodraivo vairavimo mokykloje Jums nereikės laikyti jokių įskaitų! Šią kategoriją įgyti galite pasiruošę savarankiškai ir išlaikę teorijos žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“.

Tačiau mūsų vairavimo mokyklos teorijos mokymo specialistai akcentuoja, kad prieš pradėdami dalyvauti eisme kartu su kitomis transporto priemonėmis, Jūs turite žinoti ne tik pagrindines KET taisykles, bet ir gebėti kritiškai mąstyti atsiradus pavojingoms situacijoms kelyje. Teorijos pamokos vairavimo mokykloje yra puikus įvadas į tai, kaip praktiškai elgtis kelyje nutikus konkrečioms situacijoms.

Kadangi vairavimo pamokų ir praktinio egzamino Regitroje – nėra, svarbiausia mokėti pritaikyti teorines žinias praktiškai. „Atmintinai“ mokytis klausimus sprendžiant KET testus yra blogas sprendimas – tai dažniausiai daroma klaida mokantis AM kategorijos teoriją savarankiškai namuose.

NUO KADA GALIU PRADĖTI MOKYTIS AM KATEGORIJĄ?

Jeigu esate sulaukę 15 metų ir daugiau – kviečiame registruotis į AM kategorijos teorijos kursus Vilniuje.  

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS Į KURSUS

  • Asmens dokumentas

Registracija į kursus